Eski Sanayi Sit. Levent Sk. No:8 Bozüyük
trende

Pazaryeri Oksijen Tüpü

11.04.2021
529
Pazaryeri Oksijen Tüpü

Pazaryeri Oksijen Tüpü ile firmamız Tokmak Ticaret olarak Pazaryeri’ne servisimiz bulunmaktadır. Pazaryeri Oksijen Tüpü denildiğinde akla ilk gelen firma olmak bize gurur vermektedir. Pazaryeri Oksijen Tüpü için geniş servis ağımız ve sınırsız stoklarımız ile kalite hizmetimize 1970 yılından beri sürdürmekteyiz.

Pazaryeri Oksijen Tüpü Siparişi

Pazaryeri Oksijen Tüpü için 0228 315 12 14 nolu telefon numarasından sipariş verebilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pazaryeri Oksijen tüpü için sipariş verildiği takdirde Salı ve Cuma günleri dağıtımı yapılmaktadır. Geniş servis ağımız Pazaryeri’ne her yerine gitmektedir. Gerek sanayi bölgesi gerek Organize Sanayi Bölgesine servislerimiz bulunmaktadır.

Pazaryeri Oksijen Tüpü Kullanımı

Pazaryeri Oksijen Tüpü genel olarak sanayi tipi olarak kullanılsa da medikal olaraktan kullanılmaktadır. Firmamız da hem sınai hem de tıbbi oksijen tüpleri bulunmaktadır. Oksijen tüpleri için detaylı bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Firmamız Organize sanayi ve sanayi bölgesinde oksijen tüpü ve diğer sınai gazlarda lider konumunda olup yetkili tüp satıcısıdır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: